לכל הקטגוריות
אתר אופנונט בשיתוף חברת אבנוע בע"מ

אתר אופנונט הוקם בשנת 2004 . בשיתוף חברת אבנוע בע"מ
באתר זה ניתן להשיג את כל השיפורים, האבזרים והחלפים לכל האופנועים הקיימים בארץ, בהדגשה על אופנועי שטח וטרקטורונים, אולם זה לא מנע מאיתנו לפנק את אופנועי הכביש, בשיפורים ובחלפים איכותיים. 
חברנו ליבואן הציוד והאבזרים אבנוע בע"מ, עסק הפועל בענף האופנועים משנת 1965 ונחשב מוביל בתחומו. אבנוע מייבאים את מיטב החברות המייצרות ציוד וחלפים לאופנועים תוך מתן דגש על www.avnoa.co.il

שירות ואחריות למוצרים:באתר אופנונט לא נמכר מוצר שלא נבדק על ידי טובי המכונאים והרוכבים בישראל. כל המוצרים המפורסמים באתר נמנים עם טובי המוצרים בעולם, ממיטב החברות בעולם. רובם ככולם מיוצרים בארצות הברית ואירופה. 
גלגלי השיניים, הדיסקים והרפידות אותן תוכלו לרכוש באתר מיוצרים בצרפת ובדנמרק. הפלסטיקה, המגפיים והבגדים באיטליה, הקסדות מאיטליה וארצות הברית ועוד. תו התקן האירופאי ואיכות המוצרים האירופאים,  ניכרים למרחוק ואורך חיי המוצר ארוך ומהנה להבדיל מהמוצרים המיובאים מהמזרח הרחוק. חרטנו על דגלינו להביא אליכם את המוצרים הטובים, והאיכותיים ביותר, בעלות המינימאלית. יכול להיות שתמצאו באינטרנט מוצרים דומים וזולים יותר, אך זכרו שהאיכות תמיד קובעת, והמחיר לא. 
נשמח לעמוד לרשותך במידע וסיוע טכני בכל שאלה ובכל נושא..info@ofnonet.co.il 
משלוחים ותשלומים: בכל קניה מעל 500 ש"ח משלוח חינם, רוב המוצרים משתתפים במבצע משלוח חינם. עלות המשלוח משתנה בין 20 ל 40 שח באמצעות רשות הדואר. איסוף עצמי חינם משוקן 12 בתל אביב, או מהישוב נופית בצפון בתאום מראש 

כעת, לא נותר לך אלא להיכנס וליהנות אצלנו
בברכת רכיבה בטוחה 
צוות אופנונט וצוות אבנוע.
 


© כל הזכויות שמורות, אין להעתיק, לצלם, לצטט או להשתמש בתמונות/מפרטים/טקסטים וכל חומר אחר מהאתר ללא אישור מפורש. ט.ל.ח..

Blacknet.co.il - בניית אתרים